Про результати розгляду депутатського запиту депутатів Колесніка В.Л. та Бойчука І.Т.

Р І Ш Е Н Н Я

від 02.10.2015 року № 1-38/2015

м. Волочиськ

Про результати розгляду депутатського запиту 

депутатів Колесніка В.Л. та Бойчука І.Т.

Відповідно до статті 22 Закону України «Про статус депутатів місцевих рад» та керуючись пунктом 9 частини 1 статті 43, частиною 8 статті 49 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» районна рада

ВИРІШИЛА:

  1. Інформацію про результати розгляду депутатського запиту депутатів районної ради Колесніка Василя Леоновича та Бойчука Ігоря Тимофійовича щодо руйнації невідомими особами території, прилеглої до вулиці Довженка, взяти до уваги.
  2. Продовжити термін розгляду депутатського запиту.
  3. Рекомендувати голові постійної комісії районної ради з питань законності та правопорядку, співпраці з органами виконавчої влади та місцевого самоврядування (Кучер В.М.) провести засідання постійної комісії з участю начальника РВ УМВС Козярука В.В. та прокурора району Лісового Я.А.
  4. Контроль за виконанням рішення покласти на постійні комісії районної ради з питань регламенту, депутатської діяльності, етики, зв’язків з політичними партіями і об’єднаннями громадян та з питань законності та правопорядку, співпраці з органами виконавчої влади та місцевого самоврядування.

 

 

 В.о. голови ради                                                           С.Пазюк