Про присвоєння звання “Почесний громадянин Волочиського району” Колеснику Василю Леоновичу

Р І Ш Е Н Н Я

від 21.08.2015 року № 4-37/2015

м. Волочиськ

Про присвоєння звання “Почесний

громадянин Волочиського району”

Колеснику Василю Леоновичу

З метою вшанування та визнання особистостей, які зробили вагомий внесок в розвиток Волочиського району та піднесення його статусу, досягли значних успіхів у професійній діяльності або громадській роботі, за визначні заслуги у розвитку економіки та соціальної сфери району, збагачення національної інтелектуальної і культурної спадщини, плідну громадську діяльність, відповідно до рішення сесії районної ради № 5-14/2012 від 27.07.2012 року «Про внесення змін до Положення про звання «Почесний громадянин Волочиського району» та № 16-36/2015 від 25.06.2015 року «Про внесення змін до Положення про звання «Почесний громадянин Волочиського районну» районна рада

В И Р І Ш И Л А :

  1. Присвоїти звання “Почесний громадянин Волочиського району” Колеснику Василю Леоновичу - депутату районної ради семи скликань, директору ВП «Війтовецький елеватор» ТОВ «Волочиськ-агро».
  2. Директору КП Волочиський районний історичний музей Гуляк Л.Я. забезпечити внесення відповідного запису в “Книгу Почесних громадян Волочиського району”.
  3. Портрет Колесника Василя Леоновича розмістити на алеї Слави Почесних громадян Волочиського району, що знаходиться по вул.Слави в м. Волочиську.
  4. Начальнику загального відділу районної ради Степанюк І.А. забезпечити опублікування даного рішення у Волочиській районній газеті «Зоря» та на сайті районної ради.
  5. Контроль за виконанням рішення покласти на в.о. голови районної ради С.Пазюка та постійну комісію з питань регламенту, депутатської діяльності, етики, зв‘язків з політичними партіями і об‘єднаннями громадян (Петрук В.О.).

 

В.о. голови ради                                                        С.Пазюк