Про внесення змін до Положення про звання «Почесний громадянин Волочиського районну»

Р І Ш Е Н Н Я

від 25.06.2015 року № 16-36/2015

м. Волочиськ

Про внесення змін до Положення

про звання «Почесний громадянин Волочиського районну»

З метою заохочення і стимулювання працівників підприємств, установ та організацій Волочиського районну, інших громадян, які внесли вагомий особистий вклад у розвиток районну, досягли значних успіхів у професійній діяльності або громадській роботі, за визначні заслуги у розвитку економіки та соціальної сфери району, збагачення національної інтелектуальної і культурної спадщини, плідну громадську діяльність,  районна рада

В И Р І Ш И Л А:

1. Затвердити в новій редакції Положення про звання «Почесний громадянин Волочиського району» (додається).

2. Визнати таким, що втратило чинність рішення районної ради від  27 липня 2012 року № 5-14/2012 «Про внесення змін до Положення про звання «Почесний громадянин Волочиського районну».

3. На протязі двох років демонтувати портрети, які розміщені на алеї Слави Почесних громадян Волочиського районну та передати їх на зберігання до КП «Волочиський районний історичний музей», згідно вимог чинного законодавства України.

4. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію з питань регламенту, депутатської діяльності, етики, зв’язків з політичними партіями і об’єднаннями громадян (голова комісії Петрук В.О.).

 

В.о. голови ради                                                           С.Пазюк