Про результати розгляду депутатського запиту депутатів Колесніка В.Л. та Бойчука І.Т.

Р І Ш Е Н Н Я

від 25.06.2015 року № 1-36/2015

м. Волочиськ

Про результати розгляду депутатського запиту 

депутатів Колесніка В.Л. та Бойчука І.Т.

Відповідно до статті 22 Закону України «Про статус депутатів місцевих рад» та керуючись пунктом 9 частини 1 статті 43, частиною 8 статті 49 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» районна рада

ВИРІШИЛА:

1. Інформацію про результати розгляду депутатського запиту депутатів районної ради Колесніка Василя Леоновича та Бойчука Ігоря Тимофійовича щодо руйнації невідомими особами території, прилеглої до вулиці Довженка, взяти до уваги.

2. Продовжити термін розгляду депутатського запиту.

3. Рекомендувати міському голові Черниченку Костянтину Володимировичу спільно з ПП «Ескарп XXІ» призначити конкретних виконавців та розробити графік виконання робіт щодо відновлення  вулично-дорожньої мережі по вулиці Довженка та території цукрового заводу в місті Волочиськ.

4. Контроль за виконанням рішення покласти на заступника районної ради Пазюка С.М. та постійні комісії районної ради з питань регламенту, депутатської діяльності, етики, зв’язків з політичними партіями і обє’днаннями громадян (голова Петрук В.О.) та з питань законності та правопорядку, співпраці з органами виконавчої влади та місцевого самоврядування (голова Кучер В.М.).

 

 В.о. голови ради                                                           С.Пазюк