Про надання погодження Волочиській районній раді на передачу в оренду нежитлового приміщення Хмельницькому обласному відділенню Хмельницької міжрайонної виконавчої дирекції Фонду соціально

Р І Ш Е Н Н Я

від 25.06.2015 року № 12-36/2015

м. Волочиськ

Про надання погодження Волочиській районній раді

на передачу в оренду нежитлового приміщення

Хмельницькому обласному відділенню Хмельницької

міжрайонної виконавчої дирекції Фонду соціального

страхування з тимчасової втрати працездатності

Розглянувши звернення директора Хмельницького обласного відділення Хмельницької міжрайонної виконавчої дирекції Фонду соціального страхування з тимчасової втрати Повадюка О.О. працездатності від 15.06.2015 року № 01-24-166, врахувавши рекомендації постійної комісії районної ради з питань соціально – економічного розвитку, бюджету, фінансів та управління комунальною власністю, відповідно до Закону України «Про оренду державного та комунального майна», керуючись статтями 43, 60 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», районна рада

ВИРІШИЛА:

  1. Погодити Волочиській районній раді передачу в оренду нежитлового приміщення, яке знаходиться на першому поверсі адмінбудівлі за адресою: м.Волочиськ, пл.Центральна,1, площею 9,7 м2 та частини коридору загального користування 4м2 Хмельницькому обласному відділенню Хмельницької міжрайонної виконавчої дирекції Фонду соціального страхування з тимчасової втрати працездатності з метою розміщення службового кабінету.
  2. Рекомендувати Хмельницькому обласному відділенню Хмельницької міжрайонної виконавчої дирекції Фонду соціального страхування з тимчасової втрати працездатності провести оцінку майна об’єкта оренди.
  3. Сторонам укласти тимчасовий договір оренди на умовах, обумовлених з попереднім орендодавцем – Волочиською РДА.
  4. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію районної ради з питань соціально – економічного розвитку, бюджету, фінансів та управління комунальною власністю.

 

В.о. голови ради                                                           С.Пазюк