Про внесення змін до Програми соціальної підтримки громадян Волочиського районну за принципом «єдиного вікна» та «мобільного соціального офісу» на 2012-2015 роки»

Р І Ш Е Н Н Я

від 21.04.2015 року №2-35/2015

            Волочиськ           

Про  внесення  змін до Програми соціальної підтримки громадян Волочиського районну за принципом «єдиного вікна» та «мобільного соціального офісу» на 2012-2015 роки»

Відповідно до пункту 16 частини 1 статті 43 ЗУ «Про місцеве самоврядування в Україні», з метою недопущення соціальної напруги та забезпечення своєчасного призначення житлових субсидій, районна рада 

ВИРІШИЛА: 

1. Внести зміни до Програми соціальної підтримки громадян Волочиського районну за принципом «єдиного вікна» та «мобільного соціального офісу» на 2012-2015 роки», а саме доповнити  додаток  Програми табличкою (додається). 

2. Рекомендувати фінансовому управліню Волочиської районної державної адміністрації виділити кошти для фінансування даної Програми. 

3. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію районної ради з питань праці та соціального захисту населення.

Заступник голови ради                                                  С. Пазюк