Про передачу нежитлового приміщення з балансу Волочиської районної ради на баланс КП Волочиське районне бюро технічної інвентаризації

Р І Ш Е Н Н Я

від 21.04.2015 року № 6-35/2015

          Волочиськ

Про передачу нежитлового приміщення

з балансу Волочиської районної ради на баланс

КП Волочиське районне бюро технічної інвентаризації

Розглянувши звернення начальника КП Волочиське районне бюро технічної інвентаризації від 16.04.2015 року № 41, враховуючи рекомендації постійної комісії районної ради з питань соціально-економічного розвитку, бюджету, фінансів та управління комунальною власністю, керуючись статтями 43, 60 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”,  районна рада

 В И Р І Ш И Л А

  1. Передати з балансу Волочиської районної ради на баланс КП Волочиське районне бюро технічної інвентаризації частину першого поверху нежитлової будівлі загальною площею 115,3 м2, яка знаходиться за адресою: Хмельницька область, м.Волочиськ, вул. Слави,2.
  2. Створити комісію по  прийманню – передачі вищезазначеного  приміщення  згідно з додатком. Комісії подати акт приймання - передачі  на затвердження у районну раду.
  3.  Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію районної ради з питань соціально – економічного розвитку, бюджету, фінансів та управління комунальною власністю (голова Саланський А.М.).

Заступник голови ради                               С. Пазюк