Про порядок призначення і укладання контрактів з керівниками підприємств, установ, організацій, що перебувають у спільній власності територіальних громад району

Р І Ш Е Н Н Я

від 19.03.2015 року № 29 - 34/2015

Волочиськ

 Про порядок призначення  і   укладання

 контрактів  з  керівниками    підприємств,

 установ,   організацій,   що   перебувають

 у  спільній   власності   територіальних

 громад   району     

     Відповідно до пункту 20 статті 43 Закону України «Про місцеве самоврядування  в Україні»,  Кодексу законів про працю України та з метою вдосконалення порядку призначення і укладання контрактів з керівниками підприємств, установ, організацій, що перебувають у спільній власності територіальних громад району, районна рада:

ВИРІШИЛА:

  1. Затвердити положення про порядок укладання контрактів з керівниками підприємств, установ, організацій, що перебувають у спільній власності територіальних громад району ( додаток 1).
  2. Затвердити типову форму контракту з керівником комунальної власності (додаток 2).
  3. Рішення сесії районної ради № 166 від 29 серпня 2001 року «Про порядок призначення та укладання контрактів з керівниками підприємств, установ, організацій, що перебувають у спільній власності територіальних громад району» визнати таким, що втратило чинність.
  4. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію з питань соціально-економічного розвитку, бюджету, фінансів та управління комунальною власністю (голова Саланський А.М.).

 

 

  Заступник голови ради                                                          С. Пазюк