Про передачу будівель і майна Юхимовецької загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів в комунальну власність Наркевицької селищної ради

Р І Ш Е Н Н Я

від 19.03.2015 року № 19 - 34/2015

Волочиськ

Про передачу будівель і майна

Юхимовецької загальноосвітньої

школи  І-ІІ ступенів в комунальну

власність Наркевицької селищної ради

Розглянувши пропозиції та рекомендації постійної комісії районної ради з питань соціально-економічного розвитку, бюджету, фінансів та управління комунальною власністю, відповідно до листів Наркевицької селищної ради № 12 від 30.01.2015 року, відділу освіти Волочиської районної державної адміністрації № 1068-3/2014 від 26.11.2014 року, керуючись статтями 43, 60  Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”,  районна рада

В И Р І Ш И Л А :

  1. Передати будівлі і майно колишньої Юхимовецької загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів, які розташовані за адресою: Волочиський район, с.Юхимівці, вул. Жовтнева, 1 і знаходяться у спільній власності територіальних громад сіл, селищ, міста Волочиського району та перебувають на балансі відділу освіти Волочиської РДА в комунальну власність Наркевицької селищної ради для забезпечення соціально-культурних потреб територіальної громади с. Юхимівці згідно з додатком.
  2. Начальнику управління освіти Волочиської РДА Плотніковій А.М. створити комісію по прийманню – передачі вищезазначених будівель і майна та подати акт приймання - передачі на затвердження у районну раду.
  3.  Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію районної ради з питань соціально – економічного розвитку, бюджету, фінансів та управління комунальною власністю (голова Саланський А.М.).

 

Заступник голови ради                                                 С.Пазюк