Про затвердження плану діяльності районної ради з підготовки проектів регуляторних актів на 2015рік та призначення відповідальної комісії.

Р І Ш Е Н Н Я

від 05.12.2014 року № 18 - 32/2014

м. Волочиськ

 

Про затвердження плану діяльності

районної ради з підготовки проектів

регуляторних  актів на  2015  рік та

призначення відповідальної комісії

З метою планування діяльності районної ради з підготовки проектів регуляторних актів згідно ст. 7, 31, 32  Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності», керуючись  п.6 ч.1 ст. 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», районна рада

ВИРІШИЛА:

  1. Затвердити план діяльності районної ради з підготовки проектів регуляторних актів на 2015 рік (додаток ).
  2. Покласти повноваження щодо реалізації державної регуляторної політики на постійну комісію районної ради з питань соціально – економічного розвитку, бюджету, фінансів та управління комунальною власністю (голова Саланський А.М.), далі - відповідальна комісія.
  3. Загальному відділу районної ради (Степанюк І.А.) забезпечити публікацію даного рішення у Волочиській районній газеті «Зоря».
  4. Рішення районної ради № 17-26/2014 від 08.04.2014 року «Про затвердження плану діяльності районної ради з підготовки проектів регуляторних  актів на 2014 рік та призначення відповідальної комісії» визнати таким, що втратило чинність.
  5. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію районної ради з питань законності та правопорядку, співпраці з органами виконавчої влади та місцевого самоврядування.

 

Заступник голови ради                                                              С.Пазюк