Про Програму створення, використання і поновлення місцевого матеріального резерву для запобігання, ліквідації надзвичайних ситуацій техногенного і природного характеру та їх наслідків у Волочиськом

Р І Ш Е Н Н Я

від 05.12.2014 року № 2 - 32/2014

м. Волочиськ

Про Програму створення, використання

і поновлення місцевого матеріального

резерву для запобігання, ліквідації

надзвичайних ситуацій техногенного

і природного характеру та їх наслідків

у Волочиському районі в період  2015-2018 років

   На виконання Кодексу цивільного захисту України, постанови Кабінету Міністрів України від 29 березня 2001 року № 308 «Про порядок створення і використання матеріальних резервів для запобігання ліквідації надзвичайних ситуацій та їх наслідків», розпорядження голови Хмельницької обласної державної адміністрації від 25 грудня 2001 року № 459/2001-р «Про створення регіонального матеріального резерву для запобігання, ліквідації надзвичайних ситуацій техногенного і природного характеру та їх наслідків у Хмельницькій області» та керуючись пунктом 16 частини 1 статті 43  Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, районна рада

В И Р І Ш И Л А:

1.Затвердити Програму створення, використання і поновлення місцевого матеріального резерву для запобігання, ліквідації надзвичайних ситуацій техногенного і природного характеру та їх наслідків у Волочиському районі в період  2015-2018 років  (додається).

2. Відділу житлово-комунального господарства та з питань цивільного захисту населення районної державної адміністрації, управлінню фінансів районної державної адміністрації, районному сектору Головного управління ДСНС у Хмельницькій області, керівникам підприємств, установ, організацій району забезпечити ефективне виконання заходів Програми.

3. Рекомендувати органам місцевого самоврядування при формуванні бюджетів на 2015-2018 роки передбачити створення резервного фонду місцевих бюджетів.

4. Волочиській районній державній адміністрації щорічно інформувати районну раду про хід виконання даної Програми.

5.Контроль за виконанням рішення покласти на заступника голови районної ради Пазюка С.М.  та постійні комісії з питань соціально-економічного розвитку, бюджету, фінансів та управління комунальною власністю (голова Саланський А.М.).

 

Заступник голови ради                                    С. Пазюк