Про хід виконання Програми «Захисту прав і законних інтересів дітей на 2011-2015 роки».

Р І Ш Е Н Н Я

від 05.12.2014 року № 6 - 32/2014

м. Волочиськ

Про хід виконання Програми

захисту і законних прав та інтересів

дітей на 2011-2015 роки

         На підставі ст.43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Закону України «Про забезпечення організаційно - правових умов соціального захисту дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування», з метою захисту прав та інтересів дітей у тому числі дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування районна рада

ВИРІШИЛА:

 1. Інформацію начальника служби у справах дітей Ткачук Л.М. про хід виконання районної програми «Захист прав і законних інтересів дітей на 2011-2015 роки» прийняти до відома. (Додається)
 2.     Службі у справах дітей райдержадміністрації забезпечити:
  1. Підвищення ефективності роботи органів місцевого самоврядування, правоохоронних органів, охорони здоров’я, освіти,науки, молоді та спорту, соціального захисту населення щодо надання соціальних послуг, спрямованих на підтримку виховної функції сім’ям з дітьми, які перебувають у складних життєвих обставинах, сім’ям у яких виховуються усиновлені, прийомні діти, діти-вихованці та діти, які перебувають під опікою.
  2. Своєчасне вилучення дітей з умов, що загрожують їх життю і здоров’ю,  та направлення таких дітей у заклади соціального захисту з метою їх реабілітації та ефективного вирішення питання щодо їх подальшого влаштування.
  3. Влаштування дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, у сімейні форми виховання: усиновлення, опіку (піклування), прийомні сім’ї та дитячі будинки сімейного типу.

2.4.   Влаштування дітей-сиріт та дітей,  позбавлених батьківського піклування, із державних закладів у сімейні форми виховання.    

 1. Управлінню соціального захисту населення постійно здійснювати контроль за цільовим використанням отримувачами  коштів державної соціальної допомоги сім’ям з дітьми та  допомоги малозабезпеченим сім’ям для забезпечення повноцінного виховання і утримання дітей.
 2. Районному центру соціальних служб для сім’ї дітей та молоді забезпечити:
  1. Раннє виявлення сімей, які опинилися у складних життєвих обставинах, їх облік, соціальний супровід, а також посилення постійного контролю за умовами проживання дітей у цих сім’ях.
  2. Активізацію роботи щодо здійснення соціального супроводу дітей, які перебувають на вихованні в сім’ях опікунів, піклувальників, прийомних сім’ях, дитячих будинках сімейного типу.
  3. Попередження ризику вилучення дітей із сімей. Сприяти поверненню дітей із закладів державного утримання у біологічні родини.

5. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію районної ради з питань сім’ї, молодіжної політики, освіти, культури та спорту.

 

 

 

Заступник голови ради                                           С.Пазюк