Про хід виконання районної Програми «Цукровий діабет на 2015-2018 роки»

Р І Ш Е Н Н Я

від 29.09.2016 року № 6-8/2016

м.  Волочиськ

Про хід виконання  районної  Програми

«Цукровий діабет на 2015-2018 роки»

            Відповідно до статті 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», з метою підвищення рівня надання медичної допомоги населенню щодо профілактики, лікування цукрового діабету, зниження кількості ускладнень, попередження інвалідності та смертності, заслухавши інформацію Волочиської центральної районної лікарні «Про хід виконання районної Програми «Цукровий діабет на 2015-2018 роки», районна рада:

ВИРІШИЛА:

1. Інформацію  Волочиської центральної районної лікарні  «Про хід виконання районної Програми «Цукровий діабет на 2015-2018 роки» прийняти до відома. (додається)

2. Керівництву центральної районної лікарні:

- підвищувати рівень підготовки медичних працівників з питань профілактики, діагностики, лікування цукрового діабету та його ускладнень;

- покращувати рівень своєчасного виявлення цукрового діабету шляхом проведення постійного скринінгу;

- удосконалювати систему медичної, соціальної, психологічної та санаторно-курортної реабілітації хворих на цукровий діабет;

- підвищувати якість санітарно-просвітницької роботи серед населення з питань профілактики розвитку цукрового діабету і його ускладнень;

- вносити пропозиції та сприяти організації роботи щодо масового обстеження населення на своєчасне виявлення цукрового діабету та його ускладнень.

3. Районній державній адміністрації забезпечити дальше виконання заходів даної програми та щорічно при формуванні бюджетів передбачати кошти на виконання заходів програми.

4. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію районної  ради з питань освіти ,культури, охорони здоров’я та соціального захисту населення (голова комісії Габак М.Д.), заступника голови районної державної адміністрації відповідно до розподілу функціональних обов’язків, центральну районну лікарню.

 

Голова ради                                                       С.Пазюк