Про звернення депутатів районної ради до Президента України, Верховної Ради України та Кабінету міністрів України

Р І Ш Е Н Н Я

від 14.07.2016 року № 12 - 7/2016

м.  Волочиськ

Про звернення депутатів районної ради до

Президента України, Верховної Ради України

та Кабінету міністрів України

         Розглянувши пропозицію депутата районної ради від фракції ВО «Батьківщина» Бойчука І.Т. та депутата районної ради, голови депутатської фракції Волочиської районної організації Радикальної Партії Олега Ляшка Байди Л.М., врахувавши рекомендації президії районної ради, керуючись ч.2 ст. 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» , районна рада

В И Р І Ш И Л А : 

1. Схвалити текст звернення до Президента України, Верховної Ради України та Кабінету Міністрів України щодо мораторію на підвищення тарифів на житлово-комунальні послуги.  (Текст звернення додається)

2.Загальному відділу районної ради направити текст звернення Президенту України, Верховній Раді України та Кабінету Міністрів України і оприлюднити в районній газеті «Зоря» та на сайті районної ради.

3.Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію  з питань законності, депутатської діяльності, етики, взаємодії з органами виконавчої влади, місцевого самоврядування, політичними партіями та громадськими організаціями та постійну комісію з питань соціально-економічного розвитку, бюджету, фінансів та управління комунальною власністю.

 

Голова ради                                                   С.Пазюк