Про присвоєння звання «Почесний громадянин Волочиського району» учаснику антитерористичної операції на сході України Вернигорі Вадиму Васильовичу (посмертно)

Р І Ш Е Н Н Я

від 14.07.2016 року № 5 - 7/2016

м.  Волочиськ

Про присвоєння звання «Почесний громадянин

Волочиського району»  учаснику антитерористичної

операції на сході України Вернигорі Вадиму Васильовичу (посмертно)

З метою увіковічення пам’яті загиблого учасника антитерористичної операції на сході України, який мешкав у м.Волочиськ, за мужність і героїзм, виявлені ним в боях за незалежність та збереження територіальної цілісності України, відповідно до рішень сесії районної ради № 5-14/2012 від 27.07.2012 року та № 16-36/2015 від 25.06.2015 року «Про внесення змін до Положення про звання «Почесний громадянин Волочиського району», районна рада

В И Р І Ш И Л А :

  1. Як виняток, присвоїти посмертно звання «Почесний громадянин Волочиського району» учаснику антитерористичної операції на сході України Вернигорі Вадиму Васильовичу - солдату ЗСУ, який загинув при виконанні службових обов’язків у зоні проведення АТО у лютому 2015р.
  2. Директору КП Волочиський історико – етнографічний музей Волочиської міської ради Хмельницької області Гуляк Л.Я. забезпечити внесення відповідного запису в «Книгу Почесних громадян Волочиського району».
  3. Портрет Вернигори Вадима Васильовича розмістити на алеї Слави Почесних громадян Волочиського району, що знаходиться по вул.Слави в м. Волочиську.
  4. Начальнику загального відділу районної ради Степанюк І.А. забезпечити опублікування даного рішення у Волочиській районній газеті «Зоря» та на сайті районної ради.
  5. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію з питань законності, депутатської діяльності, етики, взаємодії з органами виконавчої влади, місцевого самоврядування, політичними партіями та громадськими організаціями (Сутий С.В.).

Голова ради                                                             С.Пазюк