Про передачу трансформатора та свердловин із водонапірною баштою

Р І Ш Е Н Н Я

від 26.05.2016 року № 17- 6/2016

м.  Волочиськ

Про передачу трансформатора та

свердловин із водонапірною баштою

Розглянувши клопотання Наркевицького селищного голови Гули Л.В. від 03.03.2016 року № 61 та лист головного лікаря Волочиського районного центру первинної медико – санітарної допомоги Коломійця А.М. від 31.03.2016 року № 247, за погодженням з постійною комісією районної ради з питань соціально – економічного розвитку, бюджету, фінансів та управління комунальною власністю, керуючись ст.ст. 43, 60 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”,  районна рада

В И Р І Ш И Л А :

  1. Передати із спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міста Волочиського району у комунальну власність Наркевицької селищної об’єднаної територіальної громади  трансформатор та водонапірну башту із свердловинами, які розташовані на території Наркевицької амбулаторії загальної практики сімейної медицини за адресою: Волочиський район, смт.Наркевичі, вул. Лісова,1.

  2. Створити комісію по прийманню – передачі водонапірної башти із свердловинами згідно додатку.
  3. Комісії подати голові районної ради на затвердження акт приймання – передачі даного об’єкта.
  4. Наркевицькому селищному голові Гулі Л.В. зберегти забезпечення водопостачанням та енергопостачанням Наркевицької амбулаторії загальної практики сімейної медицини.

  5. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію районної ради з питань соціально – економічного розвитку, бюджету, фінансів та управління комунальною власністю (голова Партика О.Г.).

 

Голова ради                                                      С.Пазюк