Про використання салютів, феєрверків та інших вибухових речовин і піротехнічних виробів на території Волочиського району

Р І Ш Е Н Н Я

від 18.02.2016 року № 13-5/2016

м.  Волочиськ

Про використання салютів, феєрверків та
інших вибухових речовин і піротехнічних
виробів на території Волочиського району

        Розглянувши лист Волочиського відділення поліції Теофіпольського ВП ГУНП в Хмельницькій області, враховуючи складну ситуацію, що склалася в державі та на підставі статті 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», за погодженням з постійними комісіями районної ради, районна рада

ВИРІШИЛА: 

        1. Схвалити текст звернення депутатів Волочиської районної ради до жителів Волочиського району щодо тимчасового припинення використання салютів, феєрверків та інших вибухових речовин і піротехнічних виробів на вулицях, прибудинкових територіях, у приватних садибах, біля закладів громадського харчування та ресторанного господарства, у громадських місцях району до моменту завершення антитерористичної операції (звернення додається).
        2. Рекомендувати міській та селищним об’єднаним територіальним громадам, сільським радам Волочиського району прийняти рішення щодо тимчасової заборони використання салютів, феєрверків та інших вибухових речовин і піротехнічних виробів на відповідній території до моменту завершення антитерористичної операції.

  3. Волочиському відділенню поліції Теофіпольського ВП ГУНП в Хмельницькій області посилити контроль за дотриманням фізичними та юридичними особами вимог чинного законодавства щодо діяльності, пов`язаної з використання салютів, феєрверків та інших вибухових речовин і піротехнічних виробів та забезпечити в межах своїх повноважень права і законі інтереси жителів Волочиського району щодо додержання тиші в громадських місцях.
         4. Рішення набирає чинності з моменту його прийняття.

  5. Рішення та текст звернення оприлюднити на сайті районної ради та опублікувати у районній газеті «Зоря».

 

Голова ради                                             С.Пазюк