Про хід виконання районної Програми «Забезпечення власним житлом дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування та осіб з їх числа у Волочиському районі на 2015-2017 роки»

Р І Ш Е Н Н Я

від 18.02.2016 року № 11-5/2016

м.  Волочиськ

Про хід виконання районної

Програми «Забезпечення власним житлом

дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського

піклування та осіб з їх числа

у Волочиському районі на 2015-2017 роки»

         Керуючись частиною 1 пункту 16 статті 43 Закону України " Про місцеве самоврядування в Україні ", районна рада

ВИРІШИЛА:

  1. Звіт про виконання районної Програми «Забезпечення власним житлом дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування та осіб з їх числа  у Волочиському районі на 2015-2017 роки» прийняти до відома.
  2. Службі у справах дітей райдержадміністрації у 2016 році активізувати роботу щодо виконання районної Програми «Забезпечення власним житлом дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування та осіб з їх числа  у Волочиському районі на 2015-2017 роки», своєчасно вносити зміни до реєстру нерухомого майна, яке на праві власності належить дітям-сиротам та дітям позбавленим батьківського піклування.
  3. Органам опіки та піклування  переглянути  рішення про призначення посадових осіб відповідальними за  збереження  житла, яке на праві користування належить дітям-сиротам та дітям, позбавленим батьківського піклування.
  4. Контроль за виконанням рішення покласти на голову районної ради Пазюка С.М. та постійні комісії районної ради.

                                                                      

Голова ради                                           С.Пазюк