Про заборону грального бізнесу на території Волочиського району

УКРАЇНА

ВОЛОЧИСЬКА РАЙОННА РАДА

ХМЕЛЬНИЦЬКОЇ ОБЛАСТІ

СЬОМЕ СКЛИКАННЯ

 

Площа Центральна, 1, Будинок рад, м. Волочиськ, 31200,

Тел..: 4-14-45, факс: 3-60-55, e-mail: volorada@ukr.net

 

Р І Ш Е Н Н Я

24.09.2020                                          Волочиськ                                        №4-49/2020

 

Про заборону грального бізнесу на території

Волочиського району .

 

 

   Керуючись статтями 2, 43, 59 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», з метою захисту моральності та здоров’я мешканців району, недопущення використання власності на шкоду людині і суспільству, районна рада

 ВИРІШИЛА:

 

  1. Заборонити створення та функціювання гральних закладів (казино, залів гральних автоматів, букмекерських пунктів та інших закладів, призначених для проведення азартних ігор) на території об’єктів , що належать до спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міста Волочиського району.
  2. Рекомендувати органам місцевого самоврядування Волочиського району розглянути та підтримати рішення районної ради ради та утриматись від надання погоджень та дозволів, а також від будь-якого іншого сприяння відкриттю та функціонуванню гральних закладів на території відповідних територіальних громад.
  3. Звернутись до Президента України, Верховної Ради України, Кабінету Міністрів України повернутися до розгляду означеного питання та заборонити гральний бізнес на території України.
  4. Дане рішення надіслати до Президента України Зеленського В.О., Верховній Раді України, Кабінету Міністрів України, народного депутата України обраного від Волочиського району, органам місцевого самоврядування району.

Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію з питань законності, депутатської діяльності, етики, взаємодії з органами виконавчої влади, місцевого самоврядування, політичними партіями та громадськими організаціями ( голова Горобець М.В.).

 

         Голова ради                                                         Сергій ПАЗЮК