Про безоплатну передачу комплекс адмінбудівлі з гаражами пл.Центральна, 1 зі спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міста Волочиського району у власність Волочиської міської ради Хмель

УКРАЇНА

ВОЛОЧИСЬКА РАЙОННА РАДА

ХМЕЛЬНИЦЬКОЇ ОБЛАСТІ

СЬОМЕ СКЛИКАННЯ

 

Площа Центральна, 1, Будинок рад, м. Волочиськ, 31200,

Тел..: 4-14-45, факс: 3-60-55, e-mail: volorada@ukr.net

 

Р І Ш Е Н Н Я

24.09.2020                                          Волочиськ                                    №13-49/2020

 

Про  безоплатну  передачу комплекс адмінбудівлі з гаражами пл.Центральна, 1 зі спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міста Волочиського району у власність Волочиської міської ради Хмельницької області.   

 

       Відповідно до рішення сесії Волочиської міської ради № 9-72/2020 від 06.07.2020 року, керуючись статтями 43, 60 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»,  Законом України «Про передачу об’єктів права державної та комунальної власності», Постановою КМУ №1482 «Про передачу об’єктів державної та комунальної власності», пунктом 39 прикінцевих та перехідних положень Бюджетного Кодексу України, враховуючи пропозиції постійної комісії районної ради з питань соціально-економічного розвитку, бюджету, фінансів та управління комунальною власністю, районна рада

       ВИРІШИЛА:

 

        1. Безоплатно передати зі спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міста Волочиського району  у власність  Волочиської міської ради комплекс адмінбудівлі з гаражами площа Центральна 1 в м. Волочиськ.

2.  Встановити що нежитлова будівля передається із спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міста Волочиського району разом з орендарями дія договорів яких продовжується у порядку встановленому чинним законодавством та умовами договору.

3. Відділу з питань забезпечення діяльності ради  вжити заходів щодо передачі об’єкта,  зі складанням акту приймання-передачі відповідно до норм чинного законодавства.

4. Затвердити склад комісії з приймання- передачі об’єкта. ( Додається).

5. Відділу з питань забезпечення діяльності районної ради виключити з переліку об’єктів спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міста Волочиського району  адмінбудівлю з гаражами пл.Центральна,1 в м. Волочиськ.

6. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію районної ради з питань соціально-економічного розвитку, бюджету, фінансів та управління комунальною власністю ( голова Партика О.Г.)

 

  Голова ради                                                         Сергій ПАЗЮК