Про безоплатну передачу будівлі аптеки 115 та сарая зі спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міста Волочиського району у власність Війтовецької селищної ради Хмельницької області.

УКРАЇНА

ВОЛОЧИСЬКА РАЙОННА РАДА

ХМЕЛЬНИЦЬКОЇ ОБЛАСТІ

СЬОМЕ СКЛИКАННЯ

 

Площа Центральна, 1, Будинок рад, м. Волочиськ, 31200,

Тел..: 4-14-45, факс: 3-60-55, e-mail: volorada@ukr.net

 

Р І Ш Е Н Н Я

24.09.2020                                          Волочиськ                                    №12-49/2020

 

Про  безоплатну  передачу будівлі аптеки № 115

та сарая зі спільної власності територіальних громад сіл,

селищ, міста Волочиського району

у власність Війтовецької селищної ради Хмельницької області.   

 

Відповідно до листа Війтовецької селищної ради № -----від ____, керуючись статтями 43, 60 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»,  Закону України «Про передачу об’єктів права державної та комунальної власності», Постановою КМУ №1482 «Про передачу об’єктів державної та комунальної власності», пунктом 39 прикінцевих та перехідних положень Бюджетного Кодексу України, враховуючи пропозиції постійної комісії районної ради з питань соціально-економічного розвитку, бюджету, фінансів та управління комунальною власністю, районна рада

ВИРІШИЛА:

 

  1. Безоплатно передати зі спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міста Волочиського району  у власність  Війтовецької селищної ради  будівлю аптеки № 115 та сарай  по вул. Слави, 14 в смт. Війтівці.
  2. Комунальному підприємству Волочиської районної ради  «Волочиська центральна районна аптека № 11» спільно з відділом з питань забезпечення діяльності ради  вжити заходів щодо передачі об’єктів,  зі складанням акту приймання-передачі відповідно до норм чинного законодавства.
  3. Затвердити склад комісії з приймання- передачі об’єкта. ( Додається).
  4. Відділу з питань забезпечення діяльності районної ради виключити з переліку об’єктів спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міста Волочиського району  будівлю аптеки №115 та сарая по вул..Слави,14 в смт.Війтівці.
  5. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію районної ради з питань соціально-економічного розвитку, бюджету, фінансів та управління комунальною власністю ( голова Партика О.Г.)

 

 

 

 

Голова ради                                  Сергій ПАЗЮК