Про звільнення з посади головного лікаря КП « Волочиський РЦ ПМСД» Марущака П. І.

УКРАЇНА

ВОЛОЧИСЬКА РАЙОННА РАДА

ХМЕЛЬНИЦЬКОЇ ОБЛАСТІ

СЬОМЕ СКЛИКАННЯ

 

площа Центральна, 1, Будинок рад, м. Волочиськ, 31200,

тел.: 4-14-45, факс: 3-60-55, е-mail: volorada@ukr.net

 

Р І Ш Е Н Н Я

 

20.08.2020 року                              Волочиськ                                   № 5-48/2020

 

Про звільнення з посади головного лікаря

КП « Волочиський РЦ ПМСД» Марущака П. І.

 

     Відповідно до частини 8 статті 16 Основ законодавства України про охорону здоров`я, пункту 20 частини першої статті 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Положення про порядок призначення та звільнення з посад керівників підприємств, установ, закладів, організацій –об’єктів  спільній власності територіальних громад сіл, селищ, міста Волочиського  району, враховуючи рекомендації постійних комісій та президії, районна рада

 

ВИРІШИЛА:

 

  1. Звільнити Марущака Петра Івановича з посади головного лікаря комунального підприємства  «Волочиський районний центр первинної медико-санітарної допомоги»  з 21.08.2020р.,  у зв`язку із закінченням терміну дії контракту (пункт 2 частини 1 статті 36 Кодексу законів        про працю України).
  2. Покласти на Трача Олександра Олександровича заступника головного лікаря КП « Волочиський РЦ ПМСД» виконання обов`язків головного лікаря комунального закладу з 22.08.2020 року  до моменту призначення керівника комунального закладу охорони здоров`я за результатами конкурсу.
  3. Марущаку Петру Івановичу  здійснити необхідні дії  щодо передачі документів, матеріальних цінностей тощо виконуючому обов’язки головного лікаря Трачу Олександру Олександровичу, в порядку згідно чинного законодавства.
  4. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію районної ради з питань з питань соціально-економічного розвитку, бюджету, фінансів та управління комунальною власністю.

 

Голова ради                                                        Сергій ПАЗЮК