Про внесення змін до Програми цивільного захисту населення і територій від надзвичайних ситуацій техногенного та природного характеру на території Волочиського району на 2019-2023 роки

УКРАЇНА

ВОЛОЧИСЬКА РАЙОННА РАДА

ХМЕЛЬНИЦЬКОЇ ОБЛАСТІ

СЬОМЕ СКЛИКАННЯ

 

Площа Центральна, 1, Будинок рад, м. Волочиськ, 31200,

Тел..: 4-14-45, факс: 3-60-55, e-mail: volorada@ukr.net

 

Р І Ш Е Н Н Я

20.08.2020                                          Волочиськ                                        №1-48/2020

 

Про внесення змін до Програми  цивільного захисту

населення і територій від надзвичайних ситуацій

техногенного та природного характеру на території

Волочиського району на 2019-2023  роки

 

          Розглянувши подання заступника голови  Волочиської районної державної адміністрації, керуючись  п. 16  ч. 1  ст. 43  Закону України «Про місцеве самоврядування  в Україні», районна рада

 

ВИРІШИЛА:

         1.  Затвердити зміни до Програми  цивільного захисту населення і територій від надзвичайних ситуацій техногенного та природного характеру на території Волочиського району на 2019-2023  роки (далі – Програма), виклавши додаток_1, додаток_2, паспорт у новій редакції ( додається).

         2. Рекомендувати  районній державній адміністрації щорічно передбачати  кошти районного бюджету  на фінансування заходів Програми та інформувати районну раду про хід її виконання.

3. Рекомендувати сектору архітектури, містобудування, оборонної роботи, цивільного захисту та взаємодії з правоохоронними органами районної державної адміністрації здійснювати координацію роботи з виконання завдань   і заходів Програми.

         4.  Контроль за виконання рішення покласти на постійну комісію районної ради з питань з питань соціально-економічного розвитку, бюджету, фінансів та управління комунальною власністю.

 

 

 

Голова ради                                                         Сергій ПАЗЮК