Про присвоєння звання «Почесний громадянин Волочиського району» Дичек С.О.- учаснику антитерористичної операції на сході України (посмертно)

УКРАЇНА

ВОЛОЧИСЬКА РАЙОННА РАДА

ХМЕЛЬНИЦЬКОЇ ОБЛАСТІ

СЬОМЕ СКЛИКАННЯ

 

площа Центральна, 1, Будинок рад, м. Волочиськ, 31200,

тел.: 4-14-45, факс: 3-60-55, е-mail: volorada@ukr.net

 

Р І Ш Е Н Н Я

 

14.07.2020 року                              Волочиськ                                   № 11-47/2020

 

Про присвоєння звання «Почесний громадянин

Волочиського району» Дичек С.О.- учаснику антитерористичної

операції на сході України (посмертно)

 

     З метою увіковічення пам’яті загиблого учасника антитерористичної операції на сході України, який мешкав у Волочиському районі, за мужність і героїзм, виявлені ним в боях за незалежність та збереження територіальної цілісності України, відповідно до рішень сесії районної ради № 5-14/2012 від 27.07.2012 року та № 16-36/2015 від 25.06.2015 року «Про внесення змін до Положення про звання «Почесний громадянин Волочиського району», районна рада

 

ВИРІШИЛА:

 

  1. Як виняток, присвоїти посмертно звання «Почесний громадянин             Волочиського району» учаснику антитерористичної операції на сході України (посмертно):

- Дичек Сергію Олександровичу- старшому сержанту 330 окремого розвідувального батальйону, проживав в с.Богданівка.

  1. Директору КП Волочиський історико – етнографічний музей Волочиської міської ради Хмельницької області Майхрук Н.А. забезпечити внесення відповідного запису в «Книгу Почесних громадян Волочиського району».
  2. Портрет Дичек Сергія Олександровича розмістити на алеї Слави Почесних громадян Волочиського району, що знаходиться по вул.Слави в м.Волочиську.
  3. Відділу з питань забезпечення діяльності ради опублікувати дане рішення у Волочиській районній газеті «Зоря» та на сайті районної ради.
  4. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію з питань законності, депутатської діяльності, етики, взаємодії з органами виконавчої влади, місцевого самоврядування, політичними партіями та громадськими організаціями (Горобець М.В.). 

 

Голова ради                                                        Сергій ПАЗЮК