Про хід виконання Програми поводження з твердими побутовими відходами по Волочиському районі на 2012-2020 роки

УКРАЇНА

ВОЛОЧИСЬКА РАЙОННА РАДА

ХМЕЛЬНИЦЬКОЇ ОБЛАСТІ

СЬОМЕ СКЛИКАННЯ

 

площа Центральна, 1, Будинок рад, м. Волочиськ, 31200,

тел.: 4-14-45, факс: 3-60-55, е-mail: volorada@ukr.net

 

Р І Ш Е Н Н Я

 

14.07.2020 року                              Волочиськ                                   № 5-47/2020

 

Про хід  виконання Програми

поводження з твердими побутовими відходами

по Волочиському районі на 2012-2020 роки

 

Заслухавши інформацію райдержадміністрації про стан виконання Програми поводження з твердими побутовими відходами по Волочиському районі на 2012-2020 роки, враховуючи пропозиції постійної комісії з питань агропромислового комплексу, екології, охорони природи, землекористування та соціального розвитку села, відповідно до Законів України « Про благоустрій населених пунктів», « Про відходи», «Про охорону навколишнього природного середовища» та керуючись пунктом 16 частини 1 статті 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», районна рада

  1. Інформацію заступника голови РДА  «Про хід виконання Програми поводження з твердими побутовими відходами по Волочиському районі на 2012-2020 роки» взяти до відома.
  2. Управлінням, відділам та іншим структурним підрозділам Волочиської райдержадміністрації, органам місцевого самоврядування забезпечити виконання Програми протягом 2020 року.
  3. Районій державній адміністрації та головам місцевих ради передбачати кошти на виконання заходів цієї Програми.
  4. Головам сільських рад  забезпечити придбання контейнерів та ліквідацію

стихійних сміттєзвалищ, не допускати зберігання та видалення відходів у

несанкціонованих місцях чи об'єктах.

  1. Волочиському відділенню поліції посилити роботу щодо виявлення осіб, які вчиняють правопорушення у сфері поводження з побутовими відходами та притягнення їх до відповідальності, передбаченої чинним законодавством України.

 

  1. Координацію роботи щодо виконання рішення покласти на заступника районної державної адміністрації ( Нікітюка В.В.), контроль за виконанням - на постійну комісію районної ради з питань агропромислового комплексу, екології, охорони природи, землекористування та соціального розвитку села ( голова комісії Коломієць А.М.).

 

Голова ради                                                        Сергій ПАЗЮК