Про визнання повноважень депутата Волочиської районної ради сьомого скликання.

УКРАЇНА

ВОЛОЧИСЬКА РАЙОННА РАДА

ХМЕЛЬНИЦЬКОЇ ОБЛАСТІ

СЬОМЕ СКЛИКАННЯ

 

площа Центральна, 1, Будинок рад, м. Волочиськ, 31200,

тел.: 4-14-45, факс: 3-60-55, е-mail: volorada@ukr.net

 

Р І Ш Е Н Н Я

 

28.04.2020 року                              Волочиськ                                   № 1-46/2020

 

Про  визнання повноважень депутата

Волочиської районної ради сьомого скликання.

Розглянувши Постанову Волочиської районної виборчої комісії Хмельницької області від 27.04.2020 року № 1, відповідно до  статей 43, 49 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»,  п. 3 ст. 4 Закону України «Про статус депутатів місцевих рад», статті 90 Закону України «Про місцеві вибори», районна рада

ВИРІШИЛА:

1. Постанову Волочиської районної виборчої комісії Хмельницької області від 31.10.2019 № 1 про дострокове припинення ( в зв’язку з смертю) повноважень депутата Волочиської районної ради Козловського Сергія Миколайовича та реєстрацію депутата Волочиської районної ради наступного за черговістю у списку кандидатів у депутати від організації політичної партії ВО «Батьківщина», Сова Валентина Захаровича взяти до відома.

2. Визнати повноваження депутата Волочиської районної ради сьомого скликання Сова Валентина Захаровича, що є наступним за черговістю кандидатом у депутати у виборчому списку партійної організації політичної партії  ВО « Батьківщина».

3. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію районної ради з питань законності, депутатської діяльності, етики, взаємодії з органами виконавчої влади, місцевого самоврядування, політичними партіями та громадськими організаціями ( голова Горобець М.В.)

 

Голова ради                                                        Сергій ПАЗЮК