Про звіт постійної комісії з питань законності, депутатської діяльності, етики, взаємодії з органами виконавчої влади, місцевого самоврядування, політичними партіями та громадськими організаціям

ВОЛОЧИСЬКА РАЙОННА РАДА

ХМЕЛЬНИЦЬКОЇ ОБЛАСТІ

СЬОМЕ СКЛИКАННЯ

 

площа Центральна, 1, Будинок рад, м. Волочиськ, 31200,

тел.: 4-14-45, факс: 3-60-55, е-mail: volorada@ukr.net

 

Р І Ш Е Н Н Я

 

27.02.2020 року                              Волочиськ                                   № 6-44/2020

 

Про звіт постійної комісії з питань

законності, депутатської діяльності, етики,

 взаємодії з органами виконавчої влади,

місцевого самоврядування, політичними

 партіями та громадськими організаціями

 

 

         Заслухавши звіт голови постійної комісії районної ради з питань  законності, депутатської діяльності, етики, взаємодії з органами виконавчої влади, місцевого самоврядування, політичними партіями та громадськими організаціями Горобця М.В. керуючись пунктом 8 частини 1 статті 43 та статтею 47 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", районна рада

                  В И Р І Ш И Л А  :   

 

  1. Звіт постійної комісії районної ради з питань  законності, депутатської діяльності, етики, взаємодії з органами виконавчої влади, місцевого самоврядування, політичними партіями та громадськими організаціями прийняти до відома (додоється)
  2. Рекомендувати голові постійної комісії районної ради з питань законності, депутатської діяльності, етики, взаємодії з органами виконавчої влади, місцевого самоврядування, політичними партіями та громадськими організаціями посилити контроль за виконанням рішень районної ради.
  3. Доручити постійній комісії своєчасно проводити аналіз виконання депутатами районної ради своїх обов’язків, в тому числі явки на пленарні засідання районної ради та засідання постійних комісій, посилити контроль щодо забезпечення законності, дотримання норм Конституції України, прав, свобод та законних інтересів громадян на території району.

Голова ради                                                        Сергій ПАЗЮК