Звіт про виконання плану роботи районної ради за 2019 рік та про план роботи районної ради на 2020 рік

Р І Ш Е Н Н Я

 

24.12.2019 року                              Волочиськ            № 10-43/2019

 

 

Звіт про виконання плану роботи районної ради за 2019 рік та про план роботи районної ради на 2020 рік

 

Відповідно до пункту 6 частини 1 статті 43 Закону України «Про місцеве самоврядування», районна рада

ВИРІШИЛА:

 1. Звіт про виконання плану роботи районної ради за 2019 рік взяти до відома (додаток 1).
 2. Затвердити план роботи районної ради на 2020 рік (додаток 2).
 3. Рішення районної ради від 22.12.2018р. №17-35/2018р. «Звіт про виконання плану роботи районної ради за 2018 рік та про план роботи районної ради на 2019 рік» вважати таким, що втратило чинність.
 4. Доручити Президії районної ради при необхідності вносити зміни до плану роботи районної ради на 2020 рік.
 5. Контроль за виконанням рішення покласти на президію районної ради.

 

Голова районної ради                              Сергій Пазюк                         

 

 

           Додаток 1

             до рішення районної ради                                   від « 24» грудня 2019 № 10-43/2019

 

ЗВІТ

про виконання плану роботи районної ради за 2019 рік

          У 2019 році робота районної ради проводилась відповідно до чинного законодавства та плану роботи, затвердженого рішенням сесії від 22 грудня 2018 року № 17-35/2019 рік ««Звіт про виконання плану роботи районної ради за 2018 рік та про план роботи районної ради на 2019 рік»».

         Проект плану роботи районної ради обговорювався на засіданнях постійних комісій та президії районної ради. Виконавчим апаратом районної ради узагальнювались  зауваження, пропозиції щодо плану роботи.

Упродовж звітного періоду було проведено 7 сесій районної ради, з них 3 позачергових, розглянуто 91 питання, ухвалено 91 рішення, у тому числі щодо:

 • формування районного бюджету – 7;
 • земельних відносин – 1;
 • управління комунальною власністю – 30;
 • виконання та затвердження районних програм – 10;
 • затвердження Статутів, Положень та  внесення змін до них – 4;
 • звернень до органів виконавчої влади та місцевого самоврядування різних рівнів – 2 та інші.

         Переважна більшість питань – це питання затвердження та розгляду ходу виконання районних цільових програм. Також розглядались питання затвердження та виконання районного бюджету та програми економічного і соціального розвитку району на 2019 рік. На кожному пленарному засіданні ради слухались питання щодо управління майном спільної власності територіальних громад міста, селищ, сіл району – це передача, списання, надання в оренду приміщень та інші питання. Відповідно до плану роботи розглядалися питання щодо звіту голови районної ради про свою діяльність; про здійснення державної регуляторної політики; звіти керівників правоохоронних органів, інші нагальні питання, відносно яких прийняті відповідні рішення.

         Протягом року відбулося 7 засідань президії районної ради, на засіданнях,  попередньо, розглядались питання, які виносились на розгляд пленарного засідання ради.         

         Значна методична і практична робота проводиться працівниками виконавчого апарату районної ради з питань кадрової роботи в органах місцевого самоврядування, з питань роботи зі зверненнями громадян, номенклатури справ, організаційних питаннях.

         З метою контролю за виконанням прийнятих рішень відбулося виїзне засідання представників постійних комісій ради на базі Купільського освітнього округу.

         Керівництвом районної ради систематично проводиться прийом громадян.

         Робота районної ради є абсолютно прозорою. Всі матеріали при підготовці до пленарних засідань попередньо розміщуються на офіційному веб-сайті Волочиської районної ради.

         Керівництво ради, депутати, працівники виконавчого апарату районної ради брали участь у підготовці  та проведенні заходів, пов’язаних з відзначенням державних свят, урочистостей, які проводились в районі. Кращі представники трудових колективів нагороджувалися грамотами голови районної ради  та голови районної державної адміністрації.

 

Керуюча справами ради,начальник відділу

забезпечення діяльності ради                                            О.Трачук