Звіт постійної комісії районної ради з питань соціально-економічного розвитку, бюджету, фінансів та управління комунальною власністю.

Р І Ш Е Н Н Я

 

24.12.2019 року                              Волочиськ                                    № 9-43/2019

 

 

Звіт постійної комісії районної ради з питань соціально-економічного розвитку, бюджету, фінансів та управління комунальною власністю.

 

Відповідно до статей 43, Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», заслухавши і обговоривши звіт постійної комісії районної ради з питань соціально-економічного розвитку, бюджету, фінансів та управління комунальною власністю районна рада

 

ВИРІШИЛА:

 

1. Звіт постійної комісії районної ради з питань соціально-економічного розвитку, бюджету, фінансів та управління комунальною власністю взяти до відома (додається).

2. Рекомендувати постійній комісії районної ради з питань соціально-економічного розвитку, бюджету, фінансів та управління комунальною власністю:

2.1.Співпрацювати з відповідними управліннями, відділами районної державної адміністрації щодо визначення пріоритетності напрямів фінансування по програмах та окремих позиціях бюджетних видатків;

2.2.Контролювати виконання рішень районної ради, віднесених до її компетенції, та власних висновків і рекомендацій;

     2.3. Вдосконалювати форми і методи роботи комісії.

2.4. Розширювати практику спільного розгляду важливих питань з іншими постійними комісіями районної ради.

2.5. Здійснювати аналіз виконання районних програм, що перебувають на контролі в комісії.

2.6. Періодично висвітлювати роботу постійної комісії на веб-сайті районної ради.

3. Контроль  за  виконанням  рішення  покласти  на  голову  постійної комісії  районної  ради  з  питань соціально-економічного розвитку, бюджету, фінансів та управління комунальною власністю.

 

 

Голова ради                                                         Сергій  Пазюк