Про визнання повноважень депутата районної ради

Р І Ш Е Н Н Я

 

05.12.2019 року                              Волочиськ                                    № 1-42/2019

                                                                                                            

Про  визнання повноважень депутата районної ради

Розглянувши Постанову Волочиської районної виборчої комісії Хмельницької області від 31.10.2019 року, відповідно до  статей 43, 49 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»,  статті 90 Закону України «Про місцеві вибори», районна рада

В И Р І Ш И Л А  :

1. Постанову Волочиської районної виборчої комісії Хмельницької області від 31.10.2019 року про дострокове припинення повноважень депутата Волочиської районної ради Сутого С.В. та реєстрацію депутата Волочиської районної ради наступного за черговістю в багатомандатному виборчому окрузі Дворніка В.В., взяти до відома (додається).

2. Визнати повноваження депутата Волочиської районної ради сьомого скликання Дворніка Віктора Вікторовича, що є наступним за черговістю кандидатом у депутати у виборчому списку політичної партії « Поруч».

3.  Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію районної ради з питань законності, депутатської діяльності, етики, взаємодії з органами виконавчої влади, місцевого самоврядування, політичними партіями та громадськими організаціями.

 

         Голова ради                                            Сергій Пазюк