Про внесення до програми ДФС

                           Р І Ш Е Н Н Я                     

 

від 22.10.2019 року № 3-41/2019

м.  Волочиськ

 

Про  внесення змін до Комплексної

програми об'єднання зусиль Волочиської

районної ради, Волочиської районної державної

адміністрації, Головного управління Державної

фіскальної служби у Хмельницькій області по

забезпеченню надходжень до місцевого бюджету

на 2017-2020 роки

 

 

    Керуючись частиною 1 пункту 16 статті 43  Закону України  "Про місцеве самоврядування  в Україні" та  Постановою Кабінету Міністрів України від 19.06.2019 року № 537 «Про утворення  територіальних органів Державної податкової служби», районна рада

 

В И Р І Ш И Л А :

 

  1. Внести зміни до назви Комплексної програми зусиль Волочиської районної ради, Волочиської районної державної адміністрації, Головного управління Державної фіскальної служби у Хмельницькій області по забезпеченню надходжень до місцевого бюджету на 2017-2020 роки, виклавши її в наступній редакції: Комплексна програма об'єднання зусиль Волочиської районної ради, Волочиської районної державної адміністрації, Головного управління Державної податкової служби у Хмельницькій області по забезпеченню надходжень до місцевого бюджету на 2017-2020 роки. Нова редакція Комплексної програми додається.

 

  1. Внести зміни до додатку №1, виклавши його в новій редакції: Паспорт Комплексної програми мобілізації  зусиль Волочиської районної ради, Волочиської районної державної адміністрації, Головного управління Державної податкової  служби у Хмельницькій області по забезпеченню надходжень до місцевого бюджету на 2017-2020 роки.        Нова редакція додатку № 1 додається.

 

  1. Внести зміни до додатку №2, виклавши його в новій редакції: Фінансування комплексної програми мобілізації  зусиль Волочиської районної ради, Волочиської районної державної адміністрації, Головного управління Державної податкової служби у Хмельницькій області по забезпеченню надходжень до місцевого бюджету на 2017-2020 роки. Нова редакція додатку № 2 додається;

         

  1. Внести зміни до Додатку 3, п.3.3, 3.4,3.7 комплексної програми  виклавши  в наступній редакції: судовий  збір, інформаційне забезпечення.

Нова редакція додатку №3 додається.

 

  1.  Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію Волочиської районної ради з питань соціально – економічного розвитку, бюджету, фінансів та управління комунальною власністю.(голова комісії Партика О.Г.)

.

 

 

Голова  ради                                                           С.ПАЗЮК