Про звернення депутатів районної ради

РІШЕННЯ

від  28.01.2016  року № 3-4/2016

м. Волочиськ

Про звернення депутатів

районної ради

Розглянувши лист Головного управління Національної поліції в Хмельницькій області про зміни у структурі відділів та відділень поліції ГУНП, на підставі рекомендацій Президії районної ради, відповідно до статті 43 Закону України «Про місцеве самоврядування  в Україні», районна рада

вирішила:

1. Підтримати звернення депутатів районної ради до Верховної Ради України, Ради національної безпеки і оборони України, Міністерства внутрішніх справ України та народного депутата України Лабазюка С.П. (додається).

2. Надіслати дане рішення до Верховної Ради України, Ради національної безпеки і оборони України, Міністерства внутрішніх справ України та народного депутата України Лабазюка С.П.

3. Загальному відділу районної ради забезпечити публікацію рішення у Волочиській районній газеті «Зоря» та на сайті районної ради.

4. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію районної ради  з питань законності, депутатської діяльності, етики, взаємодії з органами виконавчої влади та місцевого самоврядування (голова комісії Сутий С.В.).

 

Голова ради                                                                          С. Пазюк