Про затвердження фінансового плану на 2020 рік комунального підприємства "Волочиське госпрозрахункове комунальне проектно-виробниче архітектурно-планувальне бюро"

Р І Ш Е Н Н Я

 

25.07.2019 року                              Волочиськ                     № 11-39/2019

 

Про затвердження фінансового плану

на 2020 рік комунального підприємства

«Волочиське госпрозрахункове комунальне

проектно-виробниче архітектурно планувальне бюро»

 

Відповідно до Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», керуючись ст.78 Господарського кодексу України, відповідно до Наказу Міністерства економічного розвитку і торгівлі України №205 від 02.03.2015 року «Про затвердження Порядку складання, затвердження та контролю виконання фінансового плану суб’єкта господарювання державного сектору економіки», з метою вдосконалення системи фінансового планування, підвищення ефективності роботи комунальних підприємств Волочиської районної ради, та враховуючи рішення Волочиської районної ради від 15.11.2018 року № 17-33/2018 «Про затвердження Порядку складання, затвердження та контролю фінансових планів  комунальних підприємств Волочиської районної ради» районна рада

 ВИРІШИЛА:

1.Затвердити фінансовий план КП «Волочиське госпрозрахункове комунальне проектно-виробниче архітектурно планувальне бюро» на 2020 рік (додається).

2. Відповідальність за виконання показників фінансового плану на 2020 рік покласти на начальника КП «Волочиське госпрозрахункове комунальне проектно-виробниче архітектурно планувальне бюро» Дейнеку О.І.

3. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію  районної ради з питань соціально-економічного розвитку, бюджету, фінансів та управління комунальною власністю.

 

 

                Голова ради                                                    С.Пазюк