Про затвердження фінансового плану на 2020 рік комунального некомерційного підприємства "Волочиська центральна районна лікарня"

Р І Ш Е Н Н Я

 

25.07.2019 року                              Волочиськ                       № 13-39/2019

 

Про затвердження фінансового плану

на 2020 рік комунального некомерційного підприємства

«Волочиська центральна районна лікарня»

 

Відповідно до Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», керуючись ст.78 Господарського кодексу України, відповідно до Наказу Міністерства економічного розвитку і торгівлі України №205 від 02.03.2015 року «Про затвердження Порядку складання, затвердження та контролю виконання фінансового плану суб’єкта господарювання державного сектору економіки», з метою вдосконалення системи фінансового планування, підвищення ефективності роботи комунальних підприємств Волочиської районної ради, та враховуючи рішення Волочиської районної ради від 15.11.2018 року № 17-33/2018 «Про затвердження Порядку складання, затвердження та контролю фінансових планів  комунальних підприємств Волочиської районної ради» районна рада

 ВИРІШИЛА:

1.  Затвердити  фінансовий план  КНП «Волочиська центральна районна лікарня» на 2020 рік (додається).

2. Відповідальність за виконання показників фінансового плану на 2020 рік покласти на головного лікаря КНП «Волочиська центральна районна лікарня» Чубара В.М.

3. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію  районної ради з питань соціально-економічного розвитку, бюджету, фінансів та управління комунальною власністю.

 

 

                 Голова ради                                                         С.Пазюк