Про внесення змін до додатку рішення сесії районної ради "Про затвердження Порядку складання, затвердження та контролю фінансових планів комунальних підприємств Волочиської районної ради"

Р І Ш Е Н Н Я

 

25.07.2019 року                              Волочиськ                   № 10-39/2019

 

Про внесення змін до додатку рішення

сесії районної ради №17-33/2018

від 15.11.2018 року «Про затвердження

Порядку складання, затвердження та

контролю фінансових планів комунальних

підприємств Волочиської районної ради»

У зв’язку зі зміною структури виконавчого апарату районної ради, керуючись п.2 ст. 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», районна рада

ВИРІШИЛА:

  1. Внести зміни до додатку рішення сесії районної ради №17-33/2018 від 15.11.2018 року «Про затвердження Порядку складання, затвердження та контролю фінансових планів комунальних підприємств Волочиської районної ради», а саме:

в Порядку складання, затвердження та контролю фінансових планів комунальних підприємств Волочиської районної ради вислів «фінансово-господарський відділ» замінити словами «головний бухгалтер».

  1. Відділу з питань забезпечення діяльності районної ради внести відповідні зміни до Порядку складання, затвердження та контролю фінансових планів комунальних підприємств Волочиської районної ради.
  2. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію районної ради з питань законності, депутатської діяльності, етики, взаємодії з органами виконавчої влади, місцевого самоврядування, політичними партіями та громадськими організаціями (голова Горобець М.В.).

                Голова ради                                                    С.Пазюк