Про внесення змін до додатку рішення сесії "Про районну Дошку Пошани"

Р І Ш Е Н Н Я

 

25.07.2019 року                              Волочиськ                          № 4-39/2019

 

Про внесення змін до додатку рішення

сесії районної ради №9-7/2016

від 14.07.2016 року «Про районну

Дошку Пошани»

Керуючись листом райдержадміністрації №05-26-1015/2019 від 18.07.2019 року, відповідно до пункту 16 статті 43 ЗУ «Про місцеве самоврядування в Україні» та з метою відзначення та заохочення кращих працівників та трудових колективів підприємств, установ і організацій району, які своєю працею зробили вагомий внесок у економічний, соціальний та культурний розвиток району, районна рада

ВИРІШИЛА:

  1. Внести зміни до п.2 Положення про районну Дошку Пошани виклавши його у новій редакції, а саме:

Відзначення кращих працівників та трудових колективів занесенням на районну Дошку Пошани здійснюється щороку до Дня незалежності України спільним розпорядженням голови районної державної адміністрації та голови районної ради. На Дошку Пошани заносяться вісім трудових колективів, громадських організацій або органів місцевого самоврядування та вісімнадцять працівників.

  1. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію районної ради з питань законності, депутатської діяльності, етики, взаємодії з органами виконавчої влади, місцевого самоврядування, політичними партіями та громадськими організаціями (голова Горобець М.В.).

 

          Голова ради                                              С.Пазюк