Про присвоєння звання "Почесний громадянин Волочиського району"

Р І Ш Е Н Н Я

 

25.07.2019 року                              Волочиськ                         № 3-39/2019

 

 

Про присвоєння звання

«Почесний громадянин Волочиського району

 

З метою вшанування та визнання особистостей, які зробили вагомий внесок в розвиток Волочиського району та піднесення його статусу, досягли значних успіхів у професійній діяльності або громадській роботі, за визначні заслуги у розвитку економіки та соціальної сфери району, збагачення національної інтелектуальної і культурної спадщини, плідну громадську діяльність, відповідно до рішень сесії районної ради № 5-14/2012 від 27.07.2012 року № 16-36/2015 від 25.06.2015 року «Про внесення змін до Положення про звання «Почесний громадянин Волочиського району» районна рада

В И Р І Ш И Л А :

  1. Присвоїти звання “Почесний громадянин Волочиського району”:

- Довбушу Аркадію Петровичу – Заслуженому тренеру України на байдарках та каноє;

- Кравченку Миколі Івановичу – Заслуженому працівнику фізичної культури і спорту України.

  1. Директору КП Волочиський історико-етнографічний музей Волочиської міської ради Хмельницької області Майхрук Н.А. забезпечити внесення відповідного запису в “Книгу Почесних громадян Волочиського району”.
  2. Портрет розмістити на алеї Слави Почесних громадян Волочиського району, що знаходиться по вул.Слави в м. Волочиську.
  3. Відділу забезпечення діяльності роботи районної ради забезпечити опублікування даного рішення у Волочиській районній газеті «Зоря» та на сайті районної ради.
  4. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію з питань законності, депутатської діяльності, етики, взаємодії з органами виконавчої влади, місцевого самоврядування, політичними партіями та громадськими організаціями (Горобець М.В.).

            

 

             Голова ради                                                             С.Пазюк