Про присвоєння звання "Почесний громадянин Волочиського району" учаснику операції обєднаних сил на сході України (посмертно)

Р І Ш Е Н Н Я

 

25.07.2019 року                              Волочиськ                          № 2-39/2019

 

 

Про присвоєння звання «Почесний громадянин

Волочиського району»  учасникам операції

об’єднаних сил на сході України (посмертно)

 

З метою увіковічення пам’яті загиблих учасників антитерористичної операції та операції об’єднаних сил на сході України, які мешкали у Волочиському районі, за мужність і героїзм, виявлені ними в боях за незалежність та збереження територіальної цілісності України, відповідно до рішень сесії районної ради № 5-14/2012 від 27.07.2012 року та № 16-36/2015 від 25.06.2015 року «Про внесення змін до Положення про звання «Почесний громадянин Волочиського району», районна рада

В И Р І Ш И Л А :

  1. Як виняток, присвоїти звання «Почесний громадянин Волочиського району» учасникам операції об’єднаних сил на сході України (посмертно):

- Голубєву Миколі Олеговичу – старшому солдату ЗСУ, який проживав в с.Вочківці;

- Джерелейко Роману Васильовичу – солдату ЗСУ, який проживав в м.Волочиськ.

  1. Директору КП Волочиський історико-етнографічний музей Волочиської міської ради Хмельницької області Майхрук Н.А. забезпечити внесення відповідних записів в «Книгу Почесних громадян Волочиського району».
  2. Портрети Голубєва Миколи Олеговича та Джерелейко Романа Васильовича розмістити на алеї Слави Почесних громадян Волочиського району, що знаходиться по вул.Слави в м.Волочиську.
  3. Відділу забезпечення діяльності районної ради забезпечити опублікування даного рішення у Волочиській районній газеті «Зоря» та на сайті районної ради.
  4. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію з питань законності, депутатської діяльності, етики, взаємодії з органами виконавчої влади, місцевого самоврядування, політичними партіями та громадськими організаціями (Горобець М.В.).

 

 

          Голова ради                                                                    С.Пазюк