Про хід виконання цільової програми забезпечення пожежної безпеки населених пунктів та обєктів усіх форм власності, розвитку інфраструктури підрозділів пожежної охорони у Волочиському районі на 2016-2

Р І Ш Е Н Н Я

 

25.07.2019 року                              Волочиськ                      № 5-39/2019

 

Про хід виконання цільової програми

забезпечення пожежної безпеки населених

пунктів та об’єктів усіх форм власності,

розвитку інфраструктури підрозділів

пожежної охорони у Волочиському районі

на 2016-2020 роки

        Заслухавши інформацію начальника Волочиського РС ГУ ДСНС України у Хмельницькій області та керуючись пунктом 16 частини першої статті 43 Закону Україн и «Про місцеве самоврядування в Україні», районна рада

ВИРІШИЛА:

1.Інформацію «Про хід виконання цільової програми забезпечення пожежної безпеки населених пунктів та об’єктів усіх форм власності, розвитку інфраструктури підрозділів пожежної охорони у Волочиському районі на 2016-2020 роки» взяти до відома (додається).

2.Рекомендувати райдержадміністрації, об’єднаним територіальним громадам, Волочиському районному сектору Головного управління ДСНС України у Хмельницькій області продовжити роботу із забезпечення повного виконання заходів Програми.

3. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію районної ради з питань агропромислового комплексу, екології, охорони природи, землекористування та соціального розвитку села.

           

 

           Голова ради                                                    С.Пазюк