Звіт голови постійної комісії районної ради з питань промисловості, будівництва, енергетики, транспорту, звязку та розвитку підприємництва

Р І Ш Е Н Н Я

 

28.05.2019 року                              Волочиськ                 № 8-38/2019

 

 

Звіт голови постійної комісії районної ради з питань

промисловості, будівництва, енергетики,

транспорту, зв’язку та розвитку підприємництва

 

Відповідно до статей 43, 47 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», заслухавши і обговоривши звіт постійної комісії районної ради  з питань промисловості, будівництва, енергетики, транспорту, зв’язку та розвитку підприємництва, районна рада  

вирішила:

1. Звіт голови постійної комісії районної  ради з питань промисловості, будівництва, енергетики, транспорту, зв’язку та розвитку підприємництва  взяти до відома (додається).

2. Постійній комісії районної  ради  з  питань промисловості, будівництва, енергетики, транспорту, зв’язку та розвитку підприємництва  посилити контроль за виконанням рішень районної ради  з  профільних питань комісії.

3. Членам постійної комісії  районної ради  з питань промисловості, будівництва, енергетики, транспорту, зв’язку та розвитку підприємництва активізувати свою діяльність із здійснення повноважень, що належать до відання комісії, участі в проведені депутатських днів, зустрічах з громадкістю.

4.Рішення та звіт постійній комісії районної ради  з питань промисловості, будівництва, енергетики, транспорту, зв’язку та розвитку підприємництва  висвітлити на офіційному веб-сайті Волочиської районної ради.

5. Контроль за виконанням цього рішення покласти на голову комісії з питань промисловості, будівництва, енергетики, транспорту, зв’язку та розвитку підприємництва Грищука І.К.

 

         Голова ради                                                      С.Пазюк