Звіт голови постійної комісії районної ради з питань агропромислового комплексу, екології, охорони природи, землекористування та соціального розвитку села

Р І Ш Е Н Н Я

 

28.05.2019 року                              Волочиськ                         № 7-38/2019

 

 

Звіт голови постійної комісії районної ради

з питань агропромислового комплексу,

екології, охорони природи, землекористування

та соціального розвитку села

 

 

Відповідно до статей 43, 47 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», заслухавши і обговоривши звіт постійної комісії районної ради з питань агропромислового комплексу, екології, охорони природи, землекористування та соціального розвитку села, районна рада

ВИРІШИЛА:

1. Звіт голови постійної комісії районної ради з питань з питань агропромислового комплексу, екології, охорони природи, землекористування та соціального розвитку села взяти до відома (додається).

2. Прийняти звернення щодо діяльності бактеріологічної лабораторії на території Волочиського району та направити його керівництву ДУ «Хмельницький обласний лабораторний центр МОЗ України» (додається).

3.Рішення та звіт постійної комісії районної ради  з питань агропромислового комплексу, екології, охорони природи, землекористування та соціального розвитку села висвітлити на офіційному веб-сайті Волочиської районної ради.

4. Контроль за виконанням рішення покласти на голову постійної комісії  районної  ради  з  питань агропромислового комплексу, екології, охорони природи, землекористування та соціального розвитку села.

          

                  Голова ради                  С.Пазюк