Про реорганізацію Волочиської центральної районної лікарні, шляхом перетворення в комунальне некомерційне підприємство "Волочиська центральна районна лікарня"

Р І Ш Е Н Н Я

 

21.02.2019 року                                Волочиськ              № 20-36/2019       

 

Про реорганізацію Волочиської центральної

районної лікарні, шляхом перетворення в

комунальне некомерційне підприємство

«Волочиська центральна районна лікарня»

Волочиської районної ради

 

З метою підвищення рівня медичного обслуговування населення, розширення можливостей щодо його доступності та якості, ефективного використання кадрового потенціалу, підвищення ефективності використання бюджетних коштів, розглянувши листа головного лікаря Волочиської ЦРЛ Чубара В.М, відповідно до ст.ст. 59 та 78 Господарського кодексу України, ст.ст. 104, 105, 108 Цивільного кодексу України, ст. 16 Закону України «Основи законодавства України про охорону здоров’я», Закону України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо удосконалення законодавства з питань діяльності закладів охорони здоров’я» від 06.04.2017 року №2002-VIII, керуючись ст.43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», враховуючи висновки та рекомендації постійних комісій районної ради з питань соціально-економічного розвитку, бюджету, фінансів та управління комунальною власністю (голова Партика О.Г.). та з питань освіти, культури, охорони здоров’я та соціального захисту населення (голова Габак М.Д.), районна рада

ВИРІШИЛА:

1. Припинити діяльність Волочиської центральної районної лікарні в зв’язку з реорганізацією шляхом перетворення в комунальне некомерційне підприємство «Волочиська центральна районна лікарня» Волочиської районної ради.

2. Створити комісію з реорганізації Волочиської центральної районної лікарні та затвердити її склад, згідно з додатком.

3. Встановити строк для заявлення кредиторських вимог, два місяці з дня оприлюднення повідомлення про реорганізацію шляхом перетворення,  відповідно до вимог чинного законодавства України.

4. Комісії з реорганізації Волочиської центральної районної лікарні провести організаційно-правові заходи, передбачені чинним законодавством, а саме:

4.1. повідомити працівників Волочиської центральної районної лікарні про реорганізацією закладу, шляхом перетворення в комунальне некомерційне підприємство «Волочиська центральна районна лікарня» Волочиської районної ради. Забезпечити дотримання соціально-правових гарантій працівників у порядку та на умовах, визначених чинним законодавством України;

4.2. провести інвентаризацію майна Волочиської центральної районної лікарні.

  1. підготовити та подати Волочиській районній раді на затвердження передавальний акт.
  2. здійснити інші заходи, передбачені чинним законодавством, пов'язані з припиненням діяльності та реєстрацією юридичної особи.

5. Розробити та подати на затвердження районній раді Статут комунального некомерційного підприємства «Волочиська центральна районна лікарня».

6. Визнати, що комунальне некомерційне підприємство «Волочиська центральна районна лікарня» Волочиської районної ради є правонаступником майна, прав та обов'язків Волочиської центральної районної лікарні.

7. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійні комісії районної ради з питань соціально-економічного розвитку, бюджету, фінансів та управління комунальною власністю (голова Партика О.Г.). та з питань освіти, культури, охорони здоров’я та соціального захисту населення (голова                       Габак М.Д.).

 

Голова ради                                                         С.Пазюк