Про Програму оздоровлення та відпочинку дітей Волочиського району на 2019-2022 роки

Р І Ш Е Н Н Я

 

21.02.2019 року                              Волочиськ              № 12-36/2019       

 

Про  районну  Програму

оздоровлення та відпочинку дітей

Волочиського району на 2019-2022 роки

 

З метою  організованого оздоровлення та відпочинку дітей, забезпечення поліпшення стану  їх здоров’я, відновлення життєвих сил, зайнятості у канікулярний період, запобігання їх бездоглядності,  можливості продовжити виховний процес та розвиток творчих здібностей дітей, відповідно до Конституції України, Закону України «Про місцеві  державні адміністрації», Закону України “Про оздоровлення та відпочинок дітей”, постанови Кабінету Міністрів України  від 14.04.1997 р.№ 323 “Про організаційне і фінансове забезпечення відпочинку та оздоровлення дітей в Україні”,  керуючись п. 16 ч. 1 ст. 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», районна рада

ВИРІШИЛА:

  1. Затвердити районну Програму оздоровлення та відпочинку дітей Волочиського району на 2019-2022 роки (додається).
  2. Волочиській районній державній адміністрації:

-забезпечити виконання заходів щодо реалізації Програми;

-щорічно звітувати перед радою про хід виконання Програми.

  1. Рекомендувати міському, селищним, сільським головам розробити та    затвердити відповідні Програми оздоровлення та відпочинку дітей  територіальних громад.
  2. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійні комісії районної ради з питань сім’ї, молоді, спорту та туризму та з питань освіти, культури, охорони здоров’я та соціального захисту населення.

Голова ради                                              С.Пазюк