Про хід виконання програми розвитку фізичної культури та спорту у Волочиському районі на 2017-2021 роки

Р І Ш Е Н Н Я

 

21.02.2019 року                               Волочиськ            № 15-36/2019       

 

Про хід виконання програми розвитку

фізичної культури та спорту

у Волочиському районі на 2017-2021 роки

 

   Заслухавши та обговоривши інформацію районної державної адміністрації «Про хід виконання програми розвитку фізичної культури та спорту у Волочиському районі на 2017-2021 роки», враховуючи висновки і рекомендації постійної комісії з питань сім’ї, молоді, спорту та туризму, керуючись ст.43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», районна рада

 В и р і ш и л а:

  1. Визнати роботу Волочиської районної державної адміністрації по виконанню програми розвитку фізичної культури та спорту у Волочиському  районі на 2017-2021 роки задовільною.
  2. Внести зміни до програми розвитку фізичної культури та спорту у Волочиському районі на 2017-2021 роки доповнивши її додатком 3 (додається).
  3. Сектору молоді, спорту, культури та туризму районної державної адміністрації:

-  вжити дієвих заходів щодо більш повного залучення учнівської молоді до занять фізичною культурою і спортом, охоплення гуртковою та секційною роботою;

- активізувати роботу щодо залучення позабюджетних коштів для належного утримання спортивних об’єктів;

  1. Головам місцевих рад забезпечувати створення сприятливих умов для залучення широких верств населення до систематичних занять фізичною культурою і різними видами спорту.
  2. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію з питань сім’ї, молоді, спорту та туризму (голова Бойчук І.Т.)

Голова ради                                                     С.Пазюк