Про Програму цивільного захисту населення і територій від надзвичайних ситуацій техногенного та природного характеру на території Волочиського району на 2019-2023 роки

Р І Ш Е Н Н Я

22.12.2018 року                  Волочиськ               № 8-35/2018        

Про Програму  цивільного захисту

населення і територій від надзвичайних ситуацій

техногенного та природного характеру на території

Волочиського району на 2019-2023  роки

          Розглянувши подання першого заступника голови  Волочиської районної державної адміністрації, керуючись  п. 16  ч. 1  ст. 43  Закону України «Про місцеве самоврядування  в Україні», районна рада

ВИРІШИЛА:

         1.  Затвердити Програму  цивільного захисту населення і територій від надзвичайних ситуацій техногенного та природного характеру на території Волочиського району на 2019-2023  роки (далі - Програма, додається).

         2. Рекомендувати  районній державній адміністрації щорічно передбачати  кошти районного бюджету  на фінансування заходів Програми та інформувати районну раду про хід її виконання.

         3. Рекомендувати відділу цивільного захисту населення та з питань житлово-комунального господарства районної державної адміністрації здійснювати координацію роботи з виконання завдань   і заходів Програми.

         4.  Контроль за виконання рішення покласти на постійну комісію районної ради з питань з питань соціально-економічного розвитку, бюджету, фінансів та управління комунальною власністю (голова Партика О.Г.).

 

 Голова  ради                                                                  С. Пазюк