Про надання дозволу КП "Волочиський районний центр первинної медико-санітарної допомоги" на передачу основого засобу

Р І Ш Е Н Н Я

 

22.12.2018 року                              Волочиськ                  № 20-35/2018        

 

 

Про надання дозволу

КП «Волочиський районний центр

первинної медико-санітарної допомоги»

на передачу основного засобу

Розглянувши лист головного лікаря КП «Волочиський районний центр первинної медико-санітарної допомоги» від 26.11.2018 року № 1123, врахувавши рекомендації та пропозиції постійної комісії з питань соціально-економічного розвитку, бюджету, фінансів та управління комунальною власністю, керуючись ст. ст. 43, 60 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», районна рада 

  В И Р І Ш И Л А:

       1. Надати дозвіл на безоплатну передачу основного засобу – холодильника Атлант ХМ – 2835-95 з балансу КП «Волочиський районний центр первинної медико-санітарної допомоги» на баланс КП «Центр первинної медико-санітарної допомоги» Волочиської міської ради.

       2. Створити комісію по прийманню – передачі даного майна згідно додатку.

    3. Комісії подати на затвердження голові районної ради акт приймання –  передачі.

      4.КП «Волочиський районний центр первинної медико-санітарної допомоги» зняти з балансу вищезазначене майно після підписання сторонами акту приймання – передачі.

       5. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійні комісії з питань соціально-економічного розвитку, бюджету, фінансів та управління комунальною власністю; з питань освіти, культури, охорони здоров’я та соціального захисту населення.

 

Голова ради                                           С.Пазюк