Про надання дозволу Волочиській центральній районній лікарні на передачу основних засобів, малоцінних необоротних матеріальних активів та малоцінних швидкозношуваних предметів

Р І Ш Е Н Н Я

15.11.2018 року                 Волочиськ               № 12-33/2018        

Про надання дозволу Волочиській

центральній районній лікарні на передачу

основних засобів, малоцінних необоротних

матеріальних активів та малоцінних

швидкозношуваних предметів

     Розглянувши лист головного лікаря Волочиської районної лікарні від 25.09.2018 року № 162-ф, врахувавши рекомендації та пропозиції постійної комісії з питань соціально-економічного розвитку, бюджету, фінансів та управління комунальною власністю, керуючись ст. ст. 43, 60 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», районна рада 

  В И Р І Ш И Л А:

       1. Надати дозвіл на передачу основних засобів, малоцінних необоротних матеріальних активів та малоцінних швидкозношуваних предметів з балансу Волочиської центральної районної лікарні на баланс КП «Волочиський районний центр первинної медико-санітарної допомоги» згідно додатку 1.

       2. Створити комісію по прийманню – передачі даного майна згідно додатку 2.

       3. Комісії подати на затвердження голові районної ради акт приймання –       передачі.

      4.Волочиській центральній районній лікарні зняти з балансу вищезазначене майно після підписання сторонами акту приймання – передачі.

       5. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійні комісії з питань соціально-економічного розвитку, бюджету, фінансів та управління комунальною власністю; з питань освіти, культури, охорони здоров’я та соціального захисту населення.

Голова ради                                                    С.Пазюк