Про хід виконання Комплексної програми щодо профілактики злочинності на території Волочиського району на 2017-2021 роки

Р І Ш Е Н Н Я

15.11.2018 року                 Волочиськ                 № 2-33/2018        

Про хід виконання Комплексної
програми  щодо профілактики злочинності на
території Волочиського району на 2017-2021 роки

Заслухавши інформацію .начальника Волочиського ВнП  ГУНП в Хмельницькій області  О.В.Малішевського  про хід виконання Комплексної програми  щодо профілактики злочинності на території Волочиського району на 2017-2021 роки, врахувавши рекомендації постійної комісії з питань законності, депутатської діяльності, етики, взаємодії з органами виконавчої влади, місцевого самоврядування, політичними партіями та громадськими організаціями, районна рада

В И Р І Ш И Л А :

1. Інформацію начальника Волочиського ВнП  ГУНП в Хмельницькій області  Малі шевського О.В. про хід виконання Комплексної програми щодо профілактики злочинності на території Волочиського району на 2017-2021 роки взяти до відома.

2.Волочиському ВнП ГУНП в Хмельницькій області:

2.1 Забезпечити належне і в повному обсязі виконання Комплексної програми щодо профілактики злочинності на території Волочиського району на 2017-2021 роки.

2.2 Постійно аналізувати стан правопорядку в кожному населеному пункті району та за результатами аналізу вживати заходів щодо запобігання злочинності.

2.3. Забезпечити участь дільничних інспекторів в роботі сесій та засіданнях виконкомів сільських, селищних, міської рад при розгляді питань правопорядку та боротьби зі злочинністю.

3. Рекомендувати сільським, селищній, міській радам:

3.1 Проаналізувати стан виконання Комплексної програми щодо профілактики злочинності на території Волочиського району на 2017-2021 роки на своїх територіях та хід її виконання розглянути на засіданнях виконавчих комітетів, сесіях місцевих рад.

3.2 Спільно з працівниками поліції проводити роз'яснювальну роботу серед населення району щодо важливості участі громадян в охороні громадського порядку та боротьби зі злочинністю. 

3.3 Спільно з депутатами ради та дільничними інспекторами поліції посилити контроль за роботою торгових закладів у вечірній час та місць відпочинку з метою дотримання режиму роботи даних установ.

4. Управлінню фінансів райдержадміністрації забезпечити фінансування витрат, пов'язаних із виконанням конкретних заходів Програми, а також передбачити виділення коштів у районному бюджеті на 2019 рік в межах фінансових можливостей.

5. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію районної ради з питань законності, депутатської діяльності, етики, взаємодії з органами виконавчої влади, місцевого самоврядування, політичними партіями та громадськими організаціями ( Горобець М.В.)

Голова ради                                                     С.Пазюк