Про затвердження передавального акту Волочиського районного центру первинної медико-санітарної допомоги до правонаступника КП «Волочиський районний центр первинної медико-санітарної допомоги»

Р І Ш Е Н Н Я

07.08.2018 року                              Волочиськ                                   № 8-30/2018

Про затвердження передавального акту Волочиського

районного центру первинної медико-санітарної допомоги

до правонаступника КП «Волочиський районний центр

первинної медико-санітарної допомоги»  

Відповідно до ст. 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», ст. 107 Цивільного кодексу України, статей 59, 78 Господарського кодексу України,  Закону України «Про державну реєстрацію юридичних осіб, фізичних осіб – підприємців та громадських формувань», рішення сесії районної ради від 23.05.2018 року №5-27/2018 «Про реорганізацію Волочиського районного центру первинної медико-санітарної допомоги, шляхом перетворення в комунальне підприємство «Волочиський районний центр первинної медико-санітарної допомоги», враховуючи рекомендації постійних комісій районної ради з питань соціально-економічного розвитку, бюджету, фінансів та управління комунальною власністю та з питань освіти, культури, охорони здоров’я та соціального захисту населення, районна рада

В И Р І Ш И Л А:

  1. Затвердити передавальний акт Волочиського районного центру первинної медико-санітарної допомоги до правонаступника КП «Волочиський районний центр первинної медико-санітарної допомоги» (додається).

  2. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійні комісії районної ради з питань соціально-економічного розвитку, бюджету, фінансів та управління комунальною власністю (голова Партика О.Г.). та з питань освіти, культури, охорони здоров’я та соціального захисту населення (голова Габак М.Д.).

 

Голова ради                                                 С.Пазюк