Про створення комунального підприємства «Волочиський районний центр первинної медико-санітарної допомоги»

Р І Ш Е Н Н Я

07.08.2018 року                                     Волочиськ                                          № 9-30/2018

Про створення комунального підприємства

«Волочиський районний центр первинної медико-санітарної допомоги» 

З метою підвищення рівня медичного обслуговування населення, розширення можливостей щодо його доступності та якості, ефективного використання кадрового потенціалу, підвищення ефективності використання бюджетних коштів, розглянувши листа в.о. головного лікаря Волочиського РЦ ПМСД Манжули Л.І., відповідно до ст.ст. 59 та 78 Господарського кодексу України, ст.ст. 104, 105, 108 Цивільного кодексу України, ст. 16 Закону України «Основи законодавства України про охорону здоров’я», Закону України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо удосконалення законодавства з питань діяльності закладів охорони здоров’я» від 06.04.2017 року №2002-VIII, керуючись ст. 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», враховуючи висновки та рекомендації постійних комісій районної ради з питань соціально-економічного розвитку, бюджету, фінансів та управління комунальною власністю (голова Партика О.Г.). та з питань освіти, культури, охорони здоров’я та соціального захисту населення (голова Габак М.Д.), районна рада

  ВИРІШИЛА:

1. Створити шляхом реорганізації комунальне підприємство «Волочиський районний центр первинної медико-санітарної допомоги» з ознакою некомерційного.

2. Затвердити Статут комунального підприємства «Волочиський районний центр первинної медико-санітарної допомоги»  (додається).

3. Здійснити державну реєстрацію комунального підприємства «Волочиський районний центр первинної медико-санітарної допомоги».

4. Забезпечити фінансування комунального підприємства «Волочиський районний центр первинної медико-санітарної допомоги» за рахунок коштів бюджету відповідно до чинного законодавства.

5. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійні комісії районної ради з питань соціально-економічного розвитку, бюджету, фінансів та управління комунальною власністю (голова Партика О.Г.) та з питань освіти, культури, охорони здоров’я та соціального захисту населення (голова Габак М.Д.)

 

 

Голова ради                                                             С.Пазюк